Bolu Gazel Folklor Spor Kulübü(BOGAF), Gençlik ve Spor Bakanlığı ile spor federasyonlarının düzenlediği veya izin verdiği faaliyetlere veya spor müsabaka ve yarışmalarına katılmak ve bunların hazırlık ve eğitim çalışmalarını yapmak amacıyla 11 Kasım 2019 tarihinde Sıdıka Kilitçi tarafından kurulmuştur
Kurulduğu yıldan itibaren her kesimden her yaş grubundan insanların katıldığı klüpte halk oyunları çalışmaları yapılıp yıl sonunda da yapılan gösteriyle halk danslarını sevenlere görsel şölen olarak sunuluyor
Bu yıl da 10-11 Haziran tarihlerinde Abant İzzet Baysal Üniversitesinde sunulacak olan yıl sonu gösterisinde 200 oyuncu sahne alacak
Bu görsel şöleni izlemek isteyen herkesi gösterimize davet ediyoruz.