AŞKLA BU GÖREVE TALİBİZ

AŞKLA BU GÖREVE TALİBİZ
21 Mart 2024

31 Mart yerel seçimlerine sayılı günler kala vites arttıran AK Parti Bolu İl Genel Meclisi adayları, önceki gün Saçcılar, Kuzfındık, Pelitçik, Ketenler, Topardıç, Güneyfelakettin, Belkaraağaç, Gövem, Piroğlu, Yenisefa ve Avdan köylerini ziyaret etti. 

PARTİNİN TECRÜBELİ İSİMLERİ DESTEĞE DEVAM EDİYOR

Ak Parti Eski Merkez İlçe Başkanı Engin Alemdar,   Geçmiş Dönem Milletvekili Adayı Kazım Konak ve mevcut İl Genel Meclis Üyesi Mazhar Bozoğlu da köylere gelerek İl Genel Meclisi Adayları Ekrem Çetinkaya, Zerrin Yavuz Açıkalın, Samet Kocadağ, İsmail Eker, Metin Eymür ve Ümit Tomurcukgül’e destek oldu. Kapı kapı gezerek 20 yıldır gerçekleştirdikleri çalışmaları anlatan Ak Partililer; yeni isimlerle, yeni dönemde de hizmete talip.

AK PARTİ’DE YÜZLER GÜLÜYOR

Vatandaşların gösterdikleri destek karşısında yüzleri gülen Ak Partililer; “İşimiz Hizmet, Sevdamız Bolu” sloganı ile 20 yıldır gece gündüz demeden çalışıyoruz, çalıştık ve yeni dönemde de tekrar çalışacağız. İlimizin her köşesine hizmet verebilmek için aşkla bu göreve talibiz. Alt yapı sorunu olmayan, kanalizasyon ve yol problemi olmayan köylerimizi ziyaret ettiğimizde büyük bir teveccühle karşılaşıyoruz. Biz hizmete talibiz. Yaparsa Ak Parti yapar” diye konuştular.

Yorum yazın

İsim (Gerekli)
Yorumunuz (Gerekli)

Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

Yazarlar

Son yorumlar

Bu hafta en çok okunanlar

Video Haberler

8 YAVRUSU OLAN KÖPEĞİ DÖVEREK KATLETTİLERBOLU'DA GÖREVLİ İMAMDAN SKANDAL SÖZLERYAYLALARDA YIKIMLAR TÜM HIZIYLA SÜRÜYORBOLU'DA OTOMOBİLİN ÇARPTIĞI GENÇ KADIN YARALANDI
sanalbasin.com üyesidir