ZORLA DEĞİL, GÖNÜLDEN GELEN DESTEK

AK Parti Bolu Belediye Başkan Adayı Doç. Dr. Muhammed Emin Demirkol, Bolu’da yaşayan Çorumlu vatandaşlarla büyük buluşmada coşkuyla ve heyecanla bir araya geldi.

ZORLA DEĞİL, GÖNÜLDEN GELEN DESTEK
3 Mart 2024

 

 

Demirkol, gönüllü olarak gelen ve salona sığmayan 2 bini aşkın Çorumlu hemşehrimize “Bir olacağız, diri olacağız, hep birlikte Bolu olacağız.” diye söz verdi.

 

AK Parti Bolu Belediye Başkan Adayı Doç. Dr. Muhammed Emin Demirkol, Çorumlullar Derneği tarafından düzenlenen Geleneksel Çorumlular Buluşmasının konuğu oldu.

 

Çorumlular Derneği, hemşehrilerini Eskioğlu Düğün Salonunda düzenlenen dayanışma yemeğinde buluşturdu. Düzenlenen yemeğe Ulaştırma ve Altyapı Hizmetleri Bakanlığı Bakan Yardımcısı Osman Boyraz, AK Parti Bolu İl Başkanı Suat Güner, AK Parti Çorum İl Başkanı Murat Günay, AK Parti Bolu Milletvekili Yüksel Coşkunyürek, AK Parti Çorum Milletvekilleri Yusuf Ahlatçı ve Oğuzhan Kaya, AK Parti Bolu Belediye Başkan Adayı Muhammed Emin Demirkol, Eski Dönem Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz, Eski AK Parti İl Başkanı Nurettin Doğanay, Eski Özel İdare Genel Sekreteri Tahsin Akduman, AK Parti belediye meclis ve il genel meclis üyesi adayları ve 2 bini aşkın Çorumlu vatandaş katıldı.

 

Çorumlular Derneği Başkanı Hakkı Dişli yaptığı konuşmasında yoğun bir katılımla gerçekleşen programdan duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Dişli, “Öncelikle Tosya- İskilip yolunun bitmesini istiyoruz. Hemşehrilerimizin temsilcisi olarak Alaattin Karakaş’ı belediye meclisinde görmek istiyoruz. Doç. Dr. Muhammed Emin Demirkol’da bizim, tüm Çorumluların ve tüm Boluluların belediye başkanı olacak.” dedi ve hemşehrilerinin desteklerini istedi.

 

Seçim seferberliğine davet etti

 

Programda yaptığı konuşmada Bolu Belediyesinin emin ellerde gerçek belediyeciliğe kavuşması için uyumadan gece gündüz demeden çalışacağız diyen AK Parti Bolu Belediye Başkan Adayı Doç. Dr. Muhammed Emin Demirkol, “Bolu 31 Mart’ı kurtuluş günü ilan edecek. Belediye meclis üyelerimizle birlikte, efsane başkanımız Alaaddin Yılmaz abimiz, çok kıymetli eski belediye meclis üyelerimiz, il başkanlarımız, ilçe başkanlarımız ile  Bolu kenetlendi, tek yumruk oldu. 31 Mart'ta zafere koşuyoruz. Çalmadık kapı, sıkmadık el dokunmadık, yürek bırakmayacağız. 31 Mart’ta elde edilecek zafer de benim de katkım olsun, yaşlandığımızda geriye doğru baktığımızda evlatlarımıza, torunlarımıza anlatacak bir çalışmam olsun, hep beraber bu başarı hikayesini yazmada tuzumuz olsun diyen herkesi seferberliğe davet ediyorum.” şeklinde konuştu.

 

Derneğin yer problemi çözülecek

 

Firesiz bir şekilde bütün Çorumlu hemşehrilerinden destek beklediğini belirten Demirkol, “Buradan şu sözü vermek istiyorum belediyemiz nasip olursa Çorumlar Derneği Başkanımız Hakkı Beyle beraber düzenli aralıklarla otobüs seferlerimizi koyalım. Bolu Belediyesi olarak sizleri sıla-i rahime gönderelim. Yeri gelince bizler de eşlik edelim. Uygun aralıklarla sizlerin Çorum'a gitmesine vesile. Derneğimizin yer problemini de belediyeyi kazandığımızda çözmüş olacağız.” ifadelerini kullandı.

 

 

Yorum yazın

İsim (Gerekli)
Yorumunuz (Gerekli)

Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

Yazarlar

Son yorumlar

Bu hafta en çok okunanlar

Video Haberler

8 YAVRUSU OLAN KÖPEĞİ DÖVEREK KATLETTİLERBOLU'DA GÖREVLİ İMAMDAN SKANDAL SÖZLERYAYLALARDA YIKIMLAR TÜM HIZIYLA SÜRÜYORBOLU'DA OTOMOBİLİN ÇARPTIĞI GENÇ KADIN YARALANDI
sanalbasin.com üyesidir