GEÇMİŞ OLSUN ZİYARETİNDE MÜJDEYİ VERDİ

AK Parti Bolu Belediye Başkan Adayı Doç. Dr. Muhammed Emin Demirkol 25 bin 14 kişilik yeni stadyum müjdesini verdi. Proje detaylarını Bolu’ya gelecek olan Gençlik ve Spor Bakanı Osman Aşkın Bak anlatacak.

GEÇMİŞ OLSUN ZİYARETİNDE MÜJDEYİ VERDİ
29 Şubat 2024

31 Mart’ta gerçekleştirilecek yerel seçimler öncesi çalışmalarını aralıksız sürdüren AK Parti Bolu Belediye Başkan Adayı Doç. Dr. Muhammed Emin Demirkol, Boluspor’un Karaçayır’da bulunan alt yapı tesislerinin soyunma odasında çıkan yangın sonrasında Boluspor’a geçmiş olsun ziyaretinde bulundu.

Çıkan yangında kimsenin zarar görmemesinin sevindirici olduğunu belirten AK Parti Bolu Belediye Başkan Adayı Doç. Dr. Muhammed Emin Demirkol, yangın hasarının giderilmesi için kulübe gereken desteği vereceklerini belirtti.

Yaşanan bu üzücü olay sonrasında moral vermek isteyen Demirkol, 25 bin 14 kişilik yeni stadyum projesini açıklamak üzere Gençlik ve Spor Bakanının Bolu’ya geleceğini söyledi.  Demirkol, “25 bin 14 kişilik modern ve çok amaçlı bir stadyum inşa edilerek, şehrimizin spor altyapısını güçlendirilecektir. Boluspor’umuzun şanlı tarihine yakışacak bu stadyum, ulusal ve uluslararası spor etkinliklerine ev sahipliği yapacak ve şehrimizin spor kültürünü canlandıracaktır. Ayrıca, konserler ve kültürel etkinlikler için de kullanılabilecektir. Stadyumumuz, en son teknolojiyle donatılacak ve taraftarların rahat, güvenli bir şekilde maç izlemelerini sağlanacaktır. Engelli vatandaşlarımızın erişimine uygun tasarlanacak stadyum, genç sporcularımızın eğitim ve gelişimine katkıda bulunacak tesislerle donatılacak, bu proje şehrimizin spor hayatına büyük bir dinamizm katacak ve gençlerimizi spora teşvik edecektir.” dedi.

Yorum yazın

İsim (Gerekli)
Yorumunuz (Gerekli)

Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

Yazarlar

Son yorumlar

Bu hafta en çok okunanlar

Video Haberler

8 YAVRUSU OLAN KÖPEĞİ DÖVEREK KATLETTİLERBOLU'DA GÖREVLİ İMAMDAN SKANDAL SÖZLERYAYLALARDA YIKIMLAR TÜM HIZIYLA SÜRÜYORBOLU'DA OTOMOBİLİN ÇARPTIĞI GENÇ KADIN YARALANDI
sanalbasin.com üyesidir