TÜRKİYE BİRİNCİSİNİ EVİNDE ZİYARET ETTİ

AK Parti Bolu Belediye Başkan Adayı Doç. Dr. Muhammed Emin Demirkol "Enerji Verimliliği" temalı öykü yarışmasında Türkiye birincisi olan Rana Atay ve ailesini evlerinde ziyaret etti.

TÜRKİYE BİRİNCİSİNİ EVİNDE ZİYARET ETTİ
22 Şubat 2024

AK Parti Bolu Belediye Başkan Adayı Doç. Dr. Muhammed Emin Demirkol "Enerji Verimliliği" temalı öykü yarışmasında Türkiye birincisi olan Rana Atay ve ailesini evlerinde ziyaret etti ve “Bolu’dan bir kardeşimizin Türkiye birincisi olmasından büyük bir mutluluk ve gurur duyduk seni tebrik ediyoruz.” dedi.

2023-2024 eğitim öğretim yılında Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı tarafından Türkiye geneli ortaokul öğrencilerine yönelik düzenlenen "Enerji Verimliliği" temalı öykü yarışmasında Gazipaşa Ortaokulu 8. sınıf öğrencisi Rana Atay Türkiye birincisi oldu. Aileyi evlerinde tebrik eden AK Parti Bolu Belediye Başkan Adayı Doç. Dr. Muhammed Emin Demirkol, “Bolu’dan bir kardeşimizin Türkiye birincisi olmasından büyük bir mutluluk ve gurur duyduk seni tebrik ediyoruz Enerji verimliliği son dönemde hem Türkiye’mizin hem de bütün dünyanın önemle ilk sırayı aldığı konuların başında geliyor. Bizim de belediye başkan adayı olarak da önceliğimize aldığımız konulardan biri olan enerji verimliliğinde senin bu Türkiye genelinde başarın biz gururlandırdı. Seninle beraber değerli anne, babanı ve üzerinde emeği olduğunu şimdi gördüğümüz dedeni anneanneni de tebrik ediyoruz. Gerçekten çok güzel, gurur verici bir tablo. Bolu'muzdan da Türkiye birincisinin çıkması bizi de bir abiniz olarak belediye başkanı adayınız olarak çok gururlandırdı. Nice başarılar diliyorum, tebrik ediyorum. Daha güzel yerlerde daha büyük projelerde de senden büyük başarılar beklediğimizi söylemek isterim.” şeklinde konuştu ve Rana Atay’a hediyesini takdim etti.

Yorum yazın

İsim (Gerekli)
Yorumunuz (Gerekli)

Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

Yazarlar

Son yorumlar

Bu hafta en çok okunanlar

Video Haberler

8 YAVRUSU OLAN KÖPEĞİ DÖVEREK KATLETTİLERBOLU'DA GÖREVLİ İMAMDAN SKANDAL SÖZLERYAYLALARDA YIKIMLAR TÜM HIZIYLA SÜRÜYORBOLU'DA OTOMOBİLİN ÇARPTIĞI GENÇ KADIN YARALANDI
sanalbasin.com üyesidir