DURAK, DEPREM ŞEHİDİ MERVE ÖĞRETMENİ UNUTMADI

Milliyetçi Hareket Partisi Bolu Belediye Başkan Adayı İlhan Durak 6 Şubat 2023 tarihinde meydana gelen asrın felaketi olarak adlandırılan depremde hayatını kaybeden şehit öğretmen Merve Görüş’ü mezarı başında andı.

DURAK, DEPREM ŞEHİDİ MERVE ÖĞRETMENİ UNUTMADI
6 Şubat 2024Milliyetçi Hareket Partisi Bolu Belediye Başkan Adayı İlhan Durak, 6 Şubat 2023 tarihinde Kahramanmaraş'ta arka arkaya yaşanan ve 10 ili etkileyen depremlerde Diyarbakır'ın Bağlar ilçesinde yaşadığı apartmanın yıkılması sonucu enkaz altında kalarak hayatını kaybeden şehit öğretmen Merve Görüş’ü unutmadı. Şehit öğretmen Merve Görüş’ün mezarını ziyaret eden Durak, çiçek bırakarak dua etti. Bir daha aynı acıların yaşanmamasını dileyen Durak “6 Şubat’ta yaşanan asrın felaketi sonrası hayatını kaybeden öğretmenimiz Merve Görüş’ü mezarı başında dualarla andık. Allah bizlere bir daha bu acıları yaşatmasın” dedi.

Yorum yazın

İsim (Gerekli)
Yorumunuz (Gerekli)

Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

Yazarlar

Son yorumlar

Bu hafta en çok okunanlar

Video Haberler

8 YAVRUSU OLAN KÖPEĞİ DÖVEREK KATLETTİLERBOLU'DA GÖREVLİ İMAMDAN SKANDAL SÖZLERYAYLALARDA YIKIMLAR TÜM HIZIYLA SÜRÜYORBOLU'DA OTOMOBİLİN ÇARPTIĞI GENÇ KADIN YARALANDI
sanalbasin.com üyesidir