SEBENSPOR FUTBOL AKADEMİ AÇILDI

Sebenspor Futbol Akademi “Futboldan daha fazlası” diyerek 2010-2018 arası yaş grupları ile Karaçayır Spor Tesisleri’nde 9 Ekim tarihi itibariyle eğitimlerine başlıyor.

SEBENSPOR FUTBOL AKADEMİ AÇILDI
20 Eylül 2023

Sebenspor Futbol Akademi 2010-2018 yaş arası grupları ile 9 Ekim Pazartesi günü eğitimlere başlıyor.

Taha Bostancı ve Can Akkaya hocaların kurmuş olduğu Sebenspor Futbol Akademi’de amaç, sadece futbol değil futbolun yanı sıra miniklerin arkadaşlık duygularını da pekiştirmek. Sebenspor Futbol Akademi yönetiminden konu ile ilgili olarak yapılan açıklamada “Futboldan daha fazlası diyerek çıktığımız bu yolda çocuklarımızın yalnızca altyapı eğitimini vermekle kalmaypı psikomotor, bilişsel, duyuşsal yönlerinin gelişimine eğlenceli eğitsel oyunlar eşliğinde arkadaşlık duygularını pekiştirmelerine ve düzenleyeceğimiz etkinliklerle çocuklarımızın topluma birer faydalı bireyler olarak yetişmelerine önem vereceğiz. Sebenspor Futbol Akademi olarak antrenörlerimiz ile 9 Ekim Pazartesi günü futbol sever ailelerimizi yuvamızın bir parçası olarak aramızda görmekten mutluluk duyarız” ifadelerine yer verildi.

Yorum yazın

İsim (Gerekli)
Yorumunuz (Gerekli)

Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

Yazarlar

Son yorumlar

Bu hafta en çok okunanlar

Video Haberler

8 YAVRUSU OLAN KÖPEĞİ DÖVEREK KATLETTİLERBOLU'DA GÖREVLİ İMAMDAN SKANDAL SÖZLERYAYLALARDA YIKIMLAR TÜM HIZIYLA SÜRÜYORBOLU'DA OTOMOBİLİN ÇARPTIĞI GENÇ KADIN YARALANDI
sanalbasin.com üyesidir