BOLU'DA STOKÇULUĞA KARŞI DENETİMLER YAPILDI

Bolu Valiliği ve Bolu Belediyesi ekipleri tarafından haksız fiyat artışı, stokçuluk ve depo kontrolü gibi konuları tespit etmek amacıyla ildeki 336 iş yerinde denetlemeler yapıldı.

BOLU'DA STOKÇULUĞA KARŞI DENETİMLER YAPILDI
11 Mart 2022

Bolu Valiliği ve Bolu Belediyesi'ne bağlı ekiplerce ildeki yerel ve zincir marketlerde denetimler yapıldı. 336 işyerinde yapılan denetimlerde herhangi bir olumsuz durum yaşanmadığı bildirildi.

Konu ile ilgili açıklamada bulunan Bolu Valisi Ahmet Ümit, "Ekiplerimiz tarafından haksız fiyat artışı, stokçuluk ve depo kontrolü gibi konuları tespit etmek amacıyla ilimizde 336 iş yerinde denetleme yapıldı. Denetimlere aralıksız devam edilmektedirBolulu hemşehrilerimiz müsterih olsunlar. Denetimler yapılıyor. İl genelinde ulusal ve yerel marketlerin şubeleri başta olmak üzere stokçuluk ihtimaline karşı tüm işletme ve depolarda denetimlerimiz artarak devam ediyor. Halihazırda ilimizde yaşanan bir sorun yok." dedi.

Yorum yazın

İsim (Gerekli)
Yorumunuz (Gerekli)

Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

Yazarlar

Son yorumlar

Bu hafta en çok okunanlar

Video Haberler

8 YAVRUSU OLAN KÖPEĞİ DÖVEREK KATLETTİLERBOLU'DA GÖREVLİ İMAMDAN SKANDAL SÖZLERYAYLALARDA YIKIMLAR TÜM HIZIYLA SÜRÜYORBOLU'DA OTOMOBİLİN ÇARPTIĞI GENÇ KADIN YARALANDI
sanalbasin.com üyesidir