AHMET ÖRNEKBAŞ'TAN KAZAKİSTAN ZİYARETİ

İYİ Parti İl Başkanı Bolu’nun sevilen iş insanlarından Ahmet Örnekbaş, beraberindeki iş insanı Mehmet Öztürk ile birlikte Kazakistan Kızılorda Şehir Valisi Ganibek Konısbekoğlu’nu ziyaret etti.

AHMET ÖRNEKBAŞ'TAN KAZAKİSTAN ZİYARETİ
24 Eylül 2021

İYİ Parti İl Başkanı Bolu’nun sevilen iş insanlarından Ahmet Örnekbaş, Kazakistan Kızılorda Şehir Valisi Ganibek Konısbekoğlu’nu ziyaret etti. Bolu Belediyesi ile kardeş şehir olan Kızılorda arasında ilerleyen günlerde sosyal kültürel köprüler kurulmaya devam edecek.

Bolu’nun sevilen iş insanlarından İYİ Parti İl Başkanı Ahmet Örnekbaş ve Yeni Öztürk Kalıp’ın sahibi Mehmet Öztürk inşaat sektöründe yatırım yapmak için Kazakistan’a gitti. Örnekbaş iş dolayısıyla gerçekletildiği ziyarette Bolu’yu unutmadı. Bolu Belediyesi ile kardeş şehir olan Kızılorda şehrini ziyaret eden Örnekbaş, şehir Valisi Ganibek Konısbekoğlu’nu makamında ziyaret etti. Örnekbaş, Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan’ın selamlarını, Bolu’nun tarihi simgesi Köroğlu heykeli ve Türk bayrağı hediyelerini  Konısbekoğlu’na iletti. Örnekbaş’ın ziyaretinden büyük memnuniyet duyan Konısbekoğlu pandemi dolayısıyla zayıflayan kardeş şehir ilişkilerinin normalleşme süreciyle birlikte yeniden güçleneceğini ve Bolu ve Kızılorda şehri arasında sosyal kültürel etkileşimlerin devam edeceğini söyledi. Konısbekoğlu örnekbaş aracılığıyla tüm bolu halkına selam gönderdi. 

Yorum yazın

İsim (Gerekli)
Yorumunuz (Gerekli)

Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

Yazarlar

Son yorumlar

Bu hafta en çok okunanlar

Video Haberler

8 YAVRUSU OLAN KÖPEĞİ DÖVEREK KATLETTİLERBOLU'DA GÖREVLİ İMAMDAN SKANDAL SÖZLERYAYLALARDA YIKIMLAR TÜM HIZIYLA SÜRÜYORBOLU'DA OTOMOBİLİN ÇARPTIĞI GENÇ KADIN YARALANDI
sanalbasin.com üyesidir