WİNG TAİ FEDERASYONU KIBRIS’TA TURNUVA YAPACAK

Bolu’da kurulan Wing Tai Federasyonu Başkanı Sabri Damar, Hollanda Temsilcisi Mustafa Akbulut ve Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti Temsilcisi Hasan Kurumanastırlı ile buluştu.

WİNG TAİ FEDERASYONU KIBRIS’TA TURNUVA YAPACAK
10 Ağustos 2020

Bolu’da kurulan Wing Tai Federasyonu, temsilcilerini ağırlamaya devam ediyor. Kurucu Başkan Sabri Damar ile görüşen Hollanda Temsilcisi Mustafa Akbulut ve Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti Temsilcisi Hasan Kurumanastırlı bir toplantı gerçekleştirdi. Toplantı sonrasında 12- 15 Kasım 2020 tarihleri arasında Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nde bir organizasyon kararı aldılar. Organizasyonda hakem, antrenör eğitim, antrenör denklik ve eğitim semineri ve Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti ve Türkiye Gençler Büyükler Wing Tai 2'li dostluk müsabakası ve Kıbrıs Kurtuluş Kutlamalarında Kortej yürüyüşü için prensip anlaşması yapıldı. 12-15 Kasım’da iki ülkenin katılacağı turnuva yapılacak.

Yorum yazın

İsim (Gerekli)
Yorumunuz (Gerekli)

Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

Yazarlar

Son yorumlar

Bu hafta en çok okunanlar

Video Haberler

8 YAVRUSU OLAN KÖPEĞİ DÖVEREK KATLETTİLERBOLU'DA GÖREVLİ İMAMDAN SKANDAL SÖZLERYAYLALARDA YIKIMLAR TÜM HIZIYLA SÜRÜYORBOLU'DA OTOMOBİLİN ÇARPTIĞI GENÇ KADIN YARALANDI
sanalbasin.com üyesidir