100.YIL İLKOKULUNDA MUHTEŞEM KUTLAMA

19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı kutlamaları kapsamında 100. Yıl İlkokulu 2. Sınıf öğrencileri muhteşem bir gösteriyle velilerinden tam not aldı.

100.YIL İLKOKULUNDA MUHTEŞEM KUTLAMA
20 Mayıs 2022

100. Yıl İlkokulu’nun 2. Sınıf öğrencileri 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramını okul bahçesinde düzenlenen törenle coşku içinde kutladı. Saygı duruşu ve İstiklal Marşını hep bir ağızdan okuyan öğrenciler, ardından günün anlam ve önemini belirten şiirler okudu, şarkılar söyledi.

Öğrencilerin hep birlikte sergiledikleri ‘Erik Dalı’ oyunu renkli görüntülere sahne olurken gösterilerin sonunda sınıf öğretmenleri hem öğrencilere hem de velilere büyük sürpriz yaptı. Sınıf öğretmenleri Nagehan Sarıkaya, Ayşe Oğuz, Elif Candan Özdere, Çağla Eyüboğlu, Emine Aytekin, Pınar Altun Akkuş ve Yadigar Ceylan sergiledikleri halk oyunları gösterileri ile büyük alkış aldı.

100. Yıl İlk Okulu öğrencilerinin muhteşem gösterisi çocukların hep birlikte müzik eşliğinde dans edip eğlenmesi ile sona erdi.

 

Yorum yazın

İsim (Gerekli)
Yorumunuz (Gerekli)

Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

Yazarlar

Son yorumlar

Bu hafta en çok okunanlar

Video Haberler

8 YAVRUSU OLAN KÖPEĞİ DÖVEREK KATLETTİLERYAYLALARDA YIKIMLAR TÜM HIZIYLA SÜRÜYORBOLU'DA GÖREVLİ İMAMDAN SKANDAL SÖZLERBOLU'DA OTOMOBİLİN ÇARPTIĞI GENÇ KADIN YARALANDI
sanalbasin.com üyesidir