MHP’DEN, BOLU’NUN SORUNLARINA ÇÖZÜM ÇAĞRISI

Milliyetçi Hareket Partisi Bolu İl Başkanlığı, Bolu’nun sorunlarını daha yakından görebilmek ve çözüm üretmek için internet sitesi kurdu.

MHP’DEN, BOLU’NUN SORUNLARINA ÇÖZÜM ÇAĞRISI
17 Temmuz 2023

Milliyetçi Hareket Partisi Bolu İl Başkanlığı, kurduğu internet sitesiyle “Bolu’ya Sahip Çıkıyorum” projesini başlattı. Konuyla ilgili açıklama yapan İl Başkanı İlhan Durak;
''Milliyetçi Hareket Partisi Bolu İl Başkanlığı olarak insanlarımızın sorunlarına çözüm üretebilmek için “Bolu’ya Sahip Çıkıyorum” isimli projemizi ve bu amaç için oluşturduğumuz www.mhpbolu.com iletişim portalımızı sizlerin hizmetine sunmaktan mutluluk duyuyoruz.
Son günlerde giderek artan siyasi çekişmeler, kişisel ikballer ve ihtiraslar arasında sahipsiz bırakılan Bolu’muzun sorunlarına çözüm üretebilmek, sizlerin dertleriyle dertlenebilmek, sevinç ve mutluluklarınıza ortak olabilmek için “Bolu Sahipsiz Değil !” diyoruz.
Sizler için oluşturduğumuz iletişim portalı aracılığıyla büyükten küçüğe tüm sorunlarınızı bizlere iletebilirsiniz. Sorunlarınıza birlikte çözüm bulabilmek için dinlenmedik dert, çalınmadık kapı ve üretilmedik proje bırakmayacağız. Bu amaç için Milliyetçi Hareket Partisi Bolu İl Başkanlığı olarak sizlerin sorunları neredeyse bizler de çözüm için orada olacağız. 
“Tabiatın Kalbi Bolu, Bizim Kalbimiz de Bolu’ya Hizmetle Dolu” gelin tüm sorunlarınızı birlikte çözelim.'' dedi.
 

Yorum yazın

İsim (Gerekli)
Yorumunuz (Gerekli)

Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

Yazarlar

Son yorumlar

Bu hafta en çok okunanlar

Video Haberler

8 YAVRUSU OLAN KÖPEĞİ DÖVEREK KATLETTİLERBOLU'DA GÖREVLİ İMAMDAN SKANDAL SÖZLERYAYLALARDA YIKIMLAR TÜM HIZIYLA SÜRÜYORBOLU'DA OTOMOBİLİN ÇARPTIĞI GENÇ KADIN YARALANDI
sanalbasin.com üyesidir