DEPREMZEDE MİLLİ ATLETLERE AKÜLÜ SANDALYE VERİLDİ

Bolu Valiliği tarafından temin edilen 2 adet akülü sandalye depremin ardından geçici olarak Bolu’ya yerleşen ve milli atlet olan depremzede kardeşlere teslim edildi.

DEPREMZEDE MİLLİ ATLETLERE AKÜLÜ SANDALYE VERİLDİ
8 Mart 2023

Kahramanmaraş merkezli depremlerin ardından evleri ağır hasarlı olduğu için Bolu’ya yerleşen milli atlet Ramazan Çuğlan ve Ufuk Çuğlan’ın İl Sağlık ekiplerince sağlık kontrolleri esnasında akülü sandalyeye ihtiyaçları olduğu tespit edildi. Çuğlan kardeşlerin mağdur olduğunu öğrenen Vali Erkan Kılıç, Bolu Valiliği tarafından temin edilen 2 adet akülü sandalyeyi depremzede kardeşlere teslim etti. 
Bolu Valiliği’ne teşekkürlerini sunarak akülü arabanın onlar için önemine değinen Ramazan Çuğlan, "Kardeşimle Bolu'ya geldik. O da depremden ciddi anlamda etkilendi. Kardeşim bugün hediye edilen akülü tekerlekli sandalye ile hayata daha da bağlanacak ve büyük ihtimalle rutin hayatına dönüş için bu çok güzel olacak. Bizler her şey için çok teşekkür ediyoruz; Bolu’ya, Vali'mize." ifadelerini kullandı.

Yorum yazın

İsim (Gerekli)
Yorumunuz (Gerekli)

Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

Yazarlar

Son yorumlar

Bu hafta en çok okunanlar

Video Haberler

8 YAVRUSU OLAN KÖPEĞİ DÖVEREK KATLETTİLERBOLU'DA GÖREVLİ İMAMDAN SKANDAL SÖZLERYAYLALARDA YIKIMLAR TÜM HIZIYLA SÜRÜYORBOLU'DA OTOMOBİLİN ÇARPTIĞI GENÇ KADIN YARALANDI
sanalbasin.com üyesidir