İSA SAYIN’DAN SAADET PARTİSİ KONGRESİNE DAVET

Saadet Partisi Bolu İl Başkanı İsa Sayın, Saadet Partisinin Ankara'da yapılacak olan 8. Olağan Kongresine tüm Boluluları davet etti.

İSA SAYIN’DAN SAADET PARTİSİ KONGRESİNE DAVET
27 Ekim 2022

Saadet Partisi Bolu İl Başkanı İsa Sayın, 30 Ekim Pazar günü Ankara Hacı Bayram Veli Üniversitesi Kongre ve Kültür Merkezinde Saat 10:00’da düzenlenecek olan 8. Olağan Kongresine Bolu halkını davet etti.

İsa Sayın, kongre öncesi yaptığı açıklamada, “Öncelikle kongremizin partimize, milletimize ve ülkemize hayırlar getirmesini temenni ediyorum. Bu Pazar Ankara’da Hacı Bayram Veli Üniversitesi kongre ve konferans salonunda saat 10.00’da başlayacak olan 8’nci olağan büyük kongremiz yapılması kararı genel merkezimizce kamuoyuna ve teşkilatlara duyurulunca biz hemen harekete geçerek yönetim kurulumuzca bir hazırlık komisyonu oluşturarak çalışmalarımıza başladık. İlgili çalışmalar devam etmektedir. Türkiye’mizin ihtiyacı olan adalet, refah, huzur, saadet ve kardeşliği tesis etmek için, insanların içinde giderek sönmekte olan umudu yeniden canlandırmak, doğduğu topraklara gün geçtikçe küsen gençlerimizin yeniden bu ülkeyle barıştırmak için, ekonomik kriz, sosyal adaletsizlik nedeniyle bunalan toplumumuza rahat nefes aldırmak için, her geçen gün daha da yoksullaşan toplumumuzun her kesiminin alın terinin hakkı için, İnsanca yaşamın mümkün olabileceğini bilerek ve bu konularda samimi, çalışkan, üretken, tertemiz kadroları ile sürekli raporlar hazırlayan, her zamankinden daha kararlı ve her zamankinden daha fazla azimli çalışan, insanca yaşanan bir Türkiye için genel merkezimiz var çok şükür. Bizlerde de genel merkezimizin çalışma programına uygun Milli Görüş prensipleri ile ilimizde bir plan dahilinde çalışmalarımızı aralıksız sürdürmekteyiz. 81 il ve bu illere bağlı ilçelerden teşkilat mensuplarımız, vatandaşlarımızın katılımıyla gerçekleştireceğimiz kongremiz, heyecanımızı pekiştireceğimiz, azim ve gayretimizi daha da artıracağımız bir kongre olacaktır. İnanıyoruz ki yeni dönemde Saadet Partimiz daha da güçlü bir şekilde yoluna devam edecektir.” dedi.

 Sayın, açıklamasının devamında, “Yaşanabilir bir Türkiye, Yeniden Büyük Türkiye ve Yeni bir Dünya ideali ile çıktığımız bu yolda Saadet Partimizin 8. Olağan Büyük Kongresi'ni Milletin İktidarında Saadet Var sloganıyla 30 Ekim Pazar günü saat 10.00'da Ankara Hacı Bayram Üniversitesi Kongre ve Kültür Merkezinde gerçekleştireceğiz. "Ne yeni anayasa ne de yeni ekonomi modeli! İhtiyacımız olan tek şey; sadece ama sadece yeni bir yönetim anlayışına sahip, yeni bir iktidardır!" İktidara yürüme anlamında bir milat olacak kongremize tüm Bolulu hemşehrilerimizi davet ediyoruz. Kongreye katılım için 30 Ekim Pazar saat 07.00'da Anıtpark önünden araçlar kaldırılacaktır.” şeklinde konuştu.

Yorum yazın

İsim (Gerekli)
Yorumunuz (Gerekli)

Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

Yazarlar

Son yorumlar

Bu hafta en çok okunanlar

Video Haberler

8 YAVRUSU OLAN KÖPEĞİ DÖVEREK KATLETTİLERBOLU'DA GÖREVLİ İMAMDAN SKANDAL SÖZLERYAYLALARDA YIKIMLAR TÜM HIZIYLA SÜRÜYORBOLU'DA OTOMOBİLİN ÇARPTIĞI GENÇ KADIN YARALANDI
sanalbasin.com üyesidir