ÜNİAK BOLU’DAN 500’E YAKIN ÖĞRENCİ İLE KAYNAŞMA VE TANIŞMA ETKİNLİĞİ

AK Parti Bolu İl Gençlik Kolları Üniversiteler Birimi (ÜNİAK), Bolu’da üniversite eğitimi gören 500’e yakın üniversite öğrencisi ile tanışma ve kaynaşma etkinliği düzenledi.

ÜNİAK BOLU’DAN 500’E YAKIN ÖĞRENCİ İLE KAYNAŞMA VE TANIŞMA ETKİNLİĞİ
23 Ekim 2022

AK Parti Bolu İl Gençlik Kolları Başkanı Fatih Bayrak, pandemi nedeniyle gerçekleştiremedikleri birçok etkinlik ve topluluk çalışmalarına start verdiklerini söyledi. Bayrak, bu kapsamda Bolu Abant İzzet Baysal Üniversitesi’nde (BAİBÜ) eğitim gören yaklaşık 500 AK Partili öğrenci ile tanışma ve kaynaşma etkinliği düzenlediklerini belirtti.

AK Parti Bolu İl Gençlik Kolları Üniversiteler Birimi (ÜNİAK) organizasyonunda gerçekleşen etkinlikle ilgili bilgi veren Bayrak, “Gençlik Kolları Başkanlığımıza bağlı ÜniAK ekibimiz ile birlikte döneme çok hızlı girdik. Etkinlik takvimini tamamladıktan sonra arkadaşlarımız yüksek ivmelerle birlikte binlerce arkadaşımızla beraber etkinlikler planladı ve o takvim dahilinde etkinliklerimizi gerçekleştiriyoruz. Pandemi süreci ile birlikte, birçok etkinliklerimiz ve topluluk çalışmalarımız sekteye uğramıştı. 2021-2022 eğitim-öğretim yılının sonuna doğru bunların azaldığına şahit olmuştuk. Bu sene dönemin açılışı ile birlikte 500’e yakın AK Partili üniversiteli arkadaşımızla tanıştık ve kaynaştık. ‘Kampüse Hoş geldin’ etkinlikleri kapsamında, kampüsler ve terminalde stantlarımızla birlikte olmamız yetmedi ve bir gezi tertip ettik. Uzun yıllardır hiçbir topluluğun Yedigöller’e gezi yapmadığını gördük ve buna yönelik arkadaşlarımızın organize etmelerini talep ettik. ÜniAK ekibimiz de bununla ilgili 2 hafta öncesinden çalışmalar yaptı ve gezi takvimine yerleştirdi. Maalesef 41 maden şehidimizin olduğu 15 Ekim 2022 tarihin ile aynı gün olan gezimizi erteledik. Milletimizin canı yanarken, bizim eğlenmemiz doğru olmayacak ve zaten içimizden de gelmeyecekti. Bu sebeple bir hafta ertelediğimiz gezimize 22 Ekim 2022 tarihinde yaptık ve madenci şehitlerimizi de orada andık.” dedi.

Bayrak, konuşmasının devamında şunları kaydetti; “500 arkadaşımızla beraber gezdik, eğlendik, müzik dinledik ve doğaya doyduk. Bu sene önümüzde seçim olmasına rağmen etkinlik takvimimiz çok dolu. Bir yandan bakanlarımızı ve büyük akademisyenleri ağırlarken, bir yandan il ve il dışı gezilerimizle birlikte öğrencilerimize muhteşem anılar biriktirmelerini sağlayacağız. Bu bağlamda bütün üniversiteli arkadaşlarımıza sesleniyorum: Sevgili genç kardeşim, senin yerin belli. Senin yerin ÜniAK.”

Yorum yazın

İsim (Gerekli)
Yorumunuz (Gerekli)

Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

Yazarlar

Son yorumlar

Bu hafta en çok okunanlar

Video Haberler

8 YAVRUSU OLAN KÖPEĞİ DÖVEREK KATLETTİLERBOLU'DA GÖREVLİ İMAMDAN SKANDAL SÖZLERYAYLALARDA YIKIMLAR TÜM HIZIYLA SÜRÜYORBOLU'DA OTOMOBİLİN ÇARPTIĞI GENÇ KADIN YARALANDI
sanalbasin.com üyesidir