BOLU'YA 4 YENİ AMBULANS GELDİ

AK Parti Bolu Milletvekili Arzu Aydın ve Fehmi Küpçü; 4 yeni ambulansın daha ilimize teslim edildiğini duyurdu.

BOLU'YA 4 YENİ AMBULANS GELDİ
2 Mart 2021

AK Parti Bolu Milletvekili Arzu Aydın ve Fehmi Küpçü gönderilen ambulanslar sonrası yaptığı ortak açıklamada, “AK Parti hükümetimizle beraber sağlık sektöründe yatırımlarımız devam ediyor. 4 yeni ambulansımız Kıbrıscık, Mengen, Gerede ve Merkez ilçelerimize teslim edilecek. İlçelerimiz acil sağlık hizmeti sunma noktasında daha çok desteğe ihtiyaç duyduklarından gerekli tüm teknik donanıma sahip ve üst özellikteki ambulanslarımız ilçelerimizde hizmet vermek üzere kazandırıldı. Dileriz ki vatandaşlarımızın ihtiyacı olmasın ancak olduğunda da en hızlı şekilde müdahale ve ulaşım için kullanılacak ambulanslarımız hayırlı olsun.” dedi.

Toplamda ilimizde yüksek donanımlı araç sayısının 50’yi geçtiğini belirten iki milletvekili, açıklamasının devamında şunları kaydetti; “Çalışmalarımız sayesinde ilimizin acil sağlık filosu genişliyor ve yenileniyor. Donanımlı araçları  ve sağlık personeli  ile Bolu’muzu her alanda olduğu gibi sağlık alanında da desteklemeye devam edeceğiz. Yatırımların ilimize gelmesi noktasında bizlerle beraber emek sarf eden  İl Başkanımız Suat Güner’e ve İl Sağlık Müdürümüz Muhammed Emin Demirkol’a teşekkür ediyor, Bolu’muza kıymet veren Cumhurbaşkanımız Sn. Recep Tayyip Erdoğan’a, Sağlık Bakanımız Sn. Fahrettin Koca’ya şükranlarımızı sunuyoruz” dedi.

Yorum yazın

İsim (Gerekli)
Yorumunuz (Gerekli)

Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

Yazarlar

Son yorumlar

Bu hafta en çok okunanlar

Video Haberler

8 YAVRUSU OLAN KÖPEĞİ DÖVEREK KATLETTİLERBOLU'DA GÖREVLİ İMAMDAN SKANDAL SÖZLERYAYLALARDA YIKIMLAR TÜM HIZIYLA SÜRÜYORBOLU'DA OTOMOBİLİN ÇARPTIĞI GENÇ KADIN YARALANDI
sanalbasin.com üyesidir