MAZHAR BOZOĞLU'NDAN BOLUSPOR'A DESTEK

Bolu Ak Parti İl Genel Meclisi üyesi Mazhar Bozoğlu BStore’de yapılan büyük indirim kampanyasına kayıtsız kalmadı. Bozoğlu BStore’yi ziyaret ederek yüklü miktarda alışveriş yaptı.

MAZHAR BOZOĞLU'NDAN BOLUSPOR'A DESTEK
31 Ağustos 2020

Boluspor’un yeni yönetimiyle başlayan BStore indirim kampanyasına şehrin siyasileri ve işadamları katkı verirken, bir destek de Ak Parti Bolu İl Genel Meclisi üyesi ve İş Adamı Mazhar Bozoğlu'ndan geldi. Bugün BStore mağazasına Ak Parti Merkez İlçe Başkanı Kazım Konak geçmiş dönem Seben Belediye başkanı Süleyman Özbağ ve Ak İl teşkilatı üyeleri Basri Gökdemir ve Engin Alemdarı'da yanına alarak gelen Bozoğlu hem kendi hemde arkadaşları ile birlikte BStore'den yüklü miktarda alışveriş yaparak Boluspor'a destek oldu. 

BİZ HER ZAMAN BOLUMUZUN GÖZ BEBEĞİ BOLUSPORUMUZUN YANINDAYIZ.
Alışveriş sonrasında BStore sorumluları İlhami Akça ve Ahmet Uzunoğlan ile sohbet eden Bozoğlu "Biz her zaman Bolumuzun göz bebeği Boluspor'umuzun yanındayız. Ben pandemi öncesinde de maçlara gelerek kırmızı beyaza her zaman elimden gelen desteği vermeye çalışırım. Bugün de yapılan çalışmalara destek amacı ile alışverişimizi yaparak destek olmaya çalıştık. Bu sene yeni yönetim ve yeni bir heyecan ile inşallah başarılı olacağız buna yürekten inanıyorum"dedi. 
KAYNAK: BOLU GAZETESİ

Yorum yazın

İsim (Gerekli)
Yorumunuz (Gerekli)

Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

Yazarlar

Son yorumlar

Bu hafta en çok okunanlar

Video Haberler

8 YAVRUSU OLAN KÖPEĞİ DÖVEREK KATLETTİLERBOLU'DA GÖREVLİ İMAMDAN SKANDAL SÖZLERYAYLALARDA YIKIMLAR TÜM HIZIYLA SÜRÜYORBOLU'DA OTOMOBİLİN ÇARPTIĞI GENÇ KADIN YARALANDI
sanalbasin.com üyesidir