YORGAN GİTTİ KAVGA BİTTİ!

YORGAN GİTTİ KAVGA BİTTİ!
9 Mayıs 2022

Bolusporda kavgasız ve barışın gücü ile devam eden son iki haftada alınan sonuçlardan sonra başlıkta bahsettiğim YORGAN (burada ayrıştıran zihniyet) olarak düşünülmüştür.

Bu güzel anlatımın anlamı daha iyi anlaşıldı. 

Demek ki neymiş? 

Boluspor takımı ile taraftarını ayırmak ile yöneticilik olmuyormuş ayırıcı değil birleştirici olmak kazanmak adına çok başarılı oluyormuş. 

Futbolcular takımın geçmiş günlerdeki otorite ve yönetim boşluğunun verdiği endişelerinden dolayı kazanmayı arzulayamamış olmaları Bolusporumuzu korku dolu günlere getirmiş ve neredeyse düşme hattına sabitlenmişti. 

Bir adam çıktı ve birleştiriciliğiyle tribünde neredeyse bir amigo gibi taraftarın takımla birleşmesini sağlamış, kulüpte otorite ve güven ortamı sağlamış kazanan bir Boluspor yaratmış ligde kalmak adına çok büyük yol aldırmıştır. 

Bu taraftar eski başkanlar ve bütünleşmiş bir Boluspor Camiasını yaşatan adam gibi adamın adı! 

TANJU ÖZCAN. 

Sosyal medyada yaptığım Tanju başkan göreve paylaşımım çok eleştiri almıştı!  

Ancak ne kadar doğru olduğu son günlerde bir şahsın istifası sonrası daima destekleri ile devrede olmasına rağmen resmen ipleri eline alması sayesinde Boluspor kazanmış oldu. 

Önümüzde iki haftalık bir yolumuz kaldı son izlediğimiz Boluspor akıllı oyun sergileyerek ve istekli oyunu ile kazanmaya devam edecek ve ligde kalarak bir sonraki sezona doğru ve içinde Boluspor aşkı olan başkan ve yönetimiyle adım adım süper lig yolunda yürüyecektir. 

Geç gelen bir karar ile takımın başına gelmesiyle kazanmanın zor olmayacağını korkarak değil akıllı oyun tarzı ve rakibe göre oynattığı oyun tarzı ile teknik kadro yönetimde yer alan değerli hocam Osman Nuri Işılar ve teknik kadrosuna sonsuz teşekkürler. 

Ne güzel Korku yaşayan değil! Korkutan Boluspor olması. 

1 yorum yapılmış

  • Muammer9 Mayıs 2022 - 10:25
    Yögun bakıma terk edilmis Bolu Sporum Tanju Başkanin oksijeni Bolu Sporumuzun degerli başkanları ve vefalı seyirciletinin Tanju baskanin yaktıği kivilcimla yeniden kullerinden ateslendi sevgiliyle bulusuldu guzel günler görecegiz .

Yorum yazın

İsim (Gerekli)
Yorumunuz (Gerekli)

Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

Nezih ERKAN yazıları

Yazarlar

Son yorumlar

Bu hafta en çok okunanlar

Video Haberler

8 YAVRUSU OLAN KÖPEĞİ DÖVEREK KATLETTİLERYAYLALARDA YIKIMLAR TÜM HIZIYLA SÜRÜYORBOLU'DA GÖREVLİ İMAMDAN SKANDAL SÖZLERBOLU'DA OTOMOBİLİN ÇARPTIĞI GENÇ KADIN YARALANDI
sanalbasin.com üyesidir