LİGDE KALMAK ZOR GİBİ GÖRÜNÜYOR!

LİGDE KALMAK ZOR GİBİ GÖRÜNÜYOR!
10 Ocak 2022

İşler hiç iyi gitmiyor oynanan oyun berbat yan yönetim yok gibi, durumun parlak olmadığı sezonun ikinci yarısında lig sonuncusu ile oynanan ilk maçta kendini gösterdi. 

Sadece şans faktörünün öne çıktığı maçta gözlenen Boluspor aynı kulübe ve yan yönetim ile yürümeye devam ettiği sürece olumlu düşünmemiz zor. 

Taktik desen ortada görünmüyor ki sezon sununa kadar böyle giderse oldukça zor günler yaşayacağımız kesin gibi görünüyor. 

İyi düşülmeli işler sarpa sarmadan gerek hoca gerekse yönetim kendini toparlamalı, transfer tahtasının kapanmasına göz yuman yönetimde şapkasını önüne koyup tekrar tekrar düşünmeli. 

Farklı olmak adına işler ve transferler yapan bazı yöneticiler hiçte bilmediklerini göstermiş oldular, aldıkları pahalı yabancılardan kurtulmak adına biraz ödeme yap sonrası yaz TAHTAYA kapansın. 

Artık güzel şehrimizin değerli belediye başkanı sanırım bir şeyler düşünür ve bir hamle yapması gerekir ki, son başkanı izledikten sonra gittiğinde anladım şarkısını söylemez eski başkana. 

Yorum yazın

İsim (Gerekli)
Yorumunuz (Gerekli)

Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

Nezih ERKAN yazıları

Yazarlar

Son yorumlar

Bu hafta en çok okunanlar

Video Haberler

8 YAVRUSU OLAN KÖPEĞİ DÖVEREK KATLETTİLERYAYLALARDA YIKIMLAR TÜM HIZIYLA SÜRÜYORBOLU'DA GÖREVLİ İMAMDAN SKANDAL SÖZLERBOLU'DA OTOMOBİLİN ÇARPTIĞI GENÇ KADIN YARALANDI
sanalbasin.com üyesidir