AK PARTİ HEYETİNDEN VALİ KILIÇ'A ZİYARET

AK Parti Bolu Milletvekilleri Arzu Aydın, Fehmi Küpçü beraberinde İl Genel Meclis Başkanı Yaşar Yüceer, AK Parti İl Başkanı Suat Güner ve Ak Parti Merkez İlçe Başkanı Kazım Konak Bolu Valisi Erkan Kılıç’ı makamında ziyaret ettiler.

AK PARTİ HEYETİNDEN VALİ KILIÇ'A ZİYARET
23 Mayıs 2022

Milletvekilleri Arzu Aydın ve Fehmi Küpçü, Resmi Gazetede yayınlanan Cumhurbaşkanlığı Kararnamesi ile Bolu Valiliği’ne atanan ve geçen hafta görevine başlayan Vali Erkan Kılıç’a hayırlı olsun ziyaretinde bulunarak yeni görevinde başarılar dilediler.

Ziyarette Bolu halkının refahı için birlikte çalışmaktan mutlu olacaklarını belirten Milletvekilleri Aydın ile Küpçü, İl Genel Meclis Başkanı Yaşar Yüceer, AK Parti İl Başkanı Suat Güner Ak Parti Merkez İlçe Başkanı Kazım Konak, halkın huzur ve güvenliği için kamu veya özel tüm kurumlarıyla iş birliği ve istişare içinde çalışacaklarını ifade ettiler.

Milletvekilleri Aydın ve Küpçü ile beraberindeki heyeti makamında kabul eden Vali Kılıç, Bolu’nun daha fazla hizmet alması, kalkınması ve gelişmesi yönünde görüş alışverişinde bulunulmasının ardından, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, konuklarına teşekkür etti.

Ak Parti Bolu milletvekili Arzu Aydın da ziyarete ilişkin paylaşımda bulunarak; “İl Başkanımız, Merkez İlçe Başkanımız, Milletvekilimiz ve İl Genel Meclis Başkanımızla beraber Bolu’muzda göreve başlayan Valimiz Sn. Erkan Kılıç’a ziyarette bulunduk” dedi.

Yorum yazın

İsim (Gerekli)
Yorumunuz (Gerekli)

Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

Yazarlar

Son yorumlar

Bu hafta en çok okunanlar

Video Haberler

8 YAVRUSU OLAN KÖPEĞİ DÖVEREK KATLETTİLERYAYLALARDA YIKIMLAR TÜM HIZIYLA SÜRÜYORBOLU'DA GÖREVLİ İMAMDAN SKANDAL SÖZLERBOLU'DA OTOMOBİLİN ÇARPTIĞI GENÇ KADIN YARALANDI
sanalbasin.com üyesidir