AK PARTİ HEYETİ BAKAN KURUM İLE GÖRÜŞTÜ

AK Parti Bolu heyeti, İl Başkanı Suat Güner’in başkanlığında Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum’la  bir araya geldi.

AK PARTİ HEYETİ BAKAN KURUM İLE GÖRÜŞTÜ
7 Ekim 2021

Bolu ili ve ilçelerinin talep ve isteklerini görüşmek üzere bugün Ankara’ya hareket eden AK Parti Heyeti gün içinde Bakan Murat Kurum’la Ankara’da Bakanlık makamında buluştu.

AK Parti Bolu İl Başkanı Suat Güner başkanlığında Çevre Şehircilik Bakanı Murat Kurumla buluşan AK Parti Bolu Heyeti il ve ilçelerin ihtiyaçlarını Bakan Murat Kurum’la paylaştı.

Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum, İl Başkanı Suat Güner, Bolu Milletvekilleri Arzu Aydın, Fehmi Küpçü, İl Genel Meclis Başkanı Yaşar Yüceer ve Belediye Meclis Üyesi İsmail Yerlikaya’yı makamında kabul ederek Bolu il ve ilçelerinin istek ve taleplerinden meydana gelen dosyaları kabul etti.

Talep ve isteklerin görüşüldüğü toplantıdan sonra Çevre Şehircilik Bakanlığında Bakan Murat Kurum, AK Parti Bolu İl Başkanı Suat Güner, Bolu Milletvekilleri Arzu Aydın, Fehmi Küpçü, İl Genel Meclis Başkanı Yaşar Yüceer ve Belediye Meclis Üyesi İsmail Yerlikaya ile birlikte hatıra fotoğrafı verdi…

Yorum yazın

İsim (Gerekli)
Yorumunuz (Gerekli)

Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

Yazarlar

Son yorumlar

Bu hafta en çok okunanlar

Video Haberler

8 YAVRUSU OLAN KÖPEĞİ DÖVEREK KATLETTİLERYAYLALARDA YIKIMLAR TÜM HIZIYLA SÜRÜYORBOLU'DA GÖREVLİ İMAMDAN SKANDAL SÖZLERBOLU'DA OTOMOBİLİN ÇARPTIĞI GENÇ KADIN YARALANDI
sanalbasin.com üyesidir